Yeni meskenlerinin astronomik miktarı ortaya çıktı.

Matt Pokora ve Christina Milian, büyüklük sanrıları yaşar mıydı? Şovmen ve karısı Beverly Hills mülklerini yepyeni bir ev için sattılar.

Gerçekten de, şarkıcı şu anda Les Grandes Ambitions oyunu için Paris’teyse, Matt Pokora, Madeleine Tiyatrosu’nda oynuyor, kalbi ve hayatı şimdi California’da. Şarkıcıyla evliliğinden ve iki çocuğunun doğumundan bu yana Matt, Los Angeles’a resmen yerleşti ve burada doyurucu bir aile hayatı sürüyor.

Christina Milian

Christina Milian ve Matt Pokora! Yeni bir ev …

Covid, sanatçı Matt Pokora’yı, geleceğinin artık tehlikede olduğuna kesinlikle ikna etti. Amerika Birleşik Devletleri pandemi nedeniyle kısıtlamalar büyük ölçüde karmaşıklaştığından onun aile hayatı. Birbirine açık sınırları olmayan iki ülke arasında olmak gerçekten zeka oyunu Benim için bu yıl yönetmek çok zor, diye RTL’ye güvendi.

Matt Pokora Christina Milian

mat sol Beverly Hills’deki evi daha küçük ama çok daha modern bir ev için kalp Batı Hollywood’un. Belki daha küçük ama daha lüks.

Şarkıcı Matt Pokora taşındı iki katlı villa popüler Beverly Grove’da. Ve kesin olan bir şey var ki, 460 metrekarelik bir ev için 4,3 milyon dolarlık cüzi bir meblağ ödediği için hiçbir şeyi yarı yarıya yapmamış!

Christina Milian ve Matt Pokora, her biri kendine ait olan dört yatak odasının keyfini çıkarabilecekler. banyo odası, cam tavanlı ofis, yedi kişilik projeksiyon odası ve ev sineması. Son teknoloji ürünü evin ikinci katındaki oturma odası da bir terasa açılıyor. Yüzme havuzumülkiyete bir çatı terası entegre edilirken, entegre koltuklar Tüm bölgenin panoramik manzarasını sunan.

Küçük ailesi için hiçbir şey çok iyi değildir.

Matt Pokora: Christina, onu dönüştüren kadın!

35 yaşındaki şarkıcı, 3 yıllık çılgın aşkın ardından ‘evet’ dedi. onun güzel Amerikalı karısı, ikinci çocuğuna hamile olan. Matt Pokora’yı dönüştüren kadının portresi.

Bir kaç ay sonra bebekleri Isaiah’ın doğumuMatt Pokora ve Christina Milian az önce harika bir haber duyurdular.

en çift başka bir yürümeye başlayan çocuğu karşılamaya hazırlanıyor! Şarkıcının arkadaşı, Zaten yuvarlak bir göbeği olan, Instagram hesabında yayınlanan bir fotoğrafın kanıtladığı gibi, yakında Matt’in en büyük mutluluğunu doğuracak.

Piramit Turunun birçok tarihini iptal etmek zorunda kalan 35 yaşındaki şarkıcı Matt Pokora, seyircisine harika bir gösteri sunmak için sahneye geri dönmek istedi. 8 Aralık akşamı, Bir Demiştik İf’in tercümanı canlı yayın konseri verdi Boulogne-Billancourt’daki Seine Musicale’den (92).

Son aylarda hayranlarıyla iletişiminden mahrum kalan kendini şu anda hayatının en önemli olayına adadı: bebek. Bu yılın olumlu yanı, oğlumla normal zamanlarda asla geçiremeyeceğim vakit geçirebildim, 7 Aralık’ta sette bana güvendi. Televizyonuma dokunmayın!

Christina Milian ve Matt Pokora! karşılaşma

Matt Pokora baba olduğundan beri, Strasbourg sakini Cyril Hanouna’ya söylediği gibi değişti: Sabahları artık aynı nedenlerle uyanmıyoruz. Akşam eve geldiğimizde geri döndüğümüz için mutluyuz. Hayata yeni bir anlam katar. bu yıldız Ocak ayında bir yaşına girecek olan bebeği Isaiah için deli oluyor ve artık kendini tanıyamıyor.

2003’te Popstars’ta zafer kazanan kaygısız Matt Pokora nerede? Kulaklarına elmas takan bu yakışıklı sakalsız sarışın, diğer iki adayla birlikte erkek grubu Linkup’u kurdu. Biraz androjen genç adam gençleri büyüledi kızlar bazı erkekler gibi, bir eşcinsel ikonu oluyor! Daha sonra solo çıkar, süsler onun dövmeleri ve Claude François’in şarkılarını kapsar.

Şarkıcı için yeterliydi Matt Pokora birçok söylentiye konu olur. Hatta bazıları onun erkeklere karşı bir şeyi olduğunu ima etti. Ama bu daha önceydi! Üç yıldır, otuz yaşındaki artık bir favori değil ve Christina onu bir favori yaptı. diğer adam ! öğrenmek yeni sorumluluklarörnek bir aile babası oldu ve her şeyden önce erkek eş özenli. Evet, doğru okudunuz!

Gerçek adı Matthieu Tota artık evli bir adam! İki muhabbet kuşu 9 Aralık’ta 8. Bölge belediye binasında düzenlenen törende büyük bir gizlilik içinde evet dedi. Sadece birkaç yakın arkadaşı, Matt’in ebeveynleri ve erkek kardeşi davet edildi, hepsi onu görmekten çok etkilendi. geçmek beyaz saten elbiseli Amerikalının yüzük parmağı.

Matt Pokora için güçlü bir sembol: 35 yaşındaki şarkıcıTörende oğlunu yanında tutan babası André Tota’nın 70. doğum gününde evlendiği törende gözyaşlarına boğuldu. Üç yıllık tutkunun ardından Fransız yıldız ve Amerikalı şarkıcı sonunda kaderlerini birleştirdi.

Üç yıllık tutkunun ardından Fransız yıldız ve Amerikalı şarkıcı sonunda kaderlerini birleştirdi, sevginin her şeye, gezegeni harap eden ve hayatımızı değiştiren bir virüse bile galip gelebileceğini kanıtlıyor. Mutlu çift, 2017 yazında Côte d’Azur’da bir araya geldi. boyunca turda Fransaşarkıcı, Saint-Tropez Opera’daki bir restoranda mola veriyordu.

O akşam, altın tenli, cehennem kadar seksi güzel bir kadın da vardı. Amerika Birleşik Devletleri’nde, aynı zamanda bir aktris olan Küba kökenli bu şarkıcı bir süperstar, ancak Fransa’da halk onu çok az tanıyor. Christina Milian ve Alsas Matt Pokora arasındaki bağlantı anlıktı. sahip olduklarını keşfettiler ortak birçok şey ve sonra, sürpriz! yanıltıcı olmayan bir detay da vardı.

İkisi de 26 Eylül’de doğdu, tartışmalarına daha da büyü katan bir kader işareti. Yakışıklı sarışının büyüsü altında ertesi gün Instagram’da bir fotoğraf paylaştı ve başlığına şunları yazdı: Dün gece doğum günü ikizim Bay Pokora ile Opera’da tanıştım! Onun müziğini dinlemeye gideceğim. Fransa’da bir hit! Hey!

Matt Pokora hala Amerika Birleşik Devletleri’nde tam bir yabancı, Amerikalılar yakında onu tanıyacak. Sokaklarda paparazziler tarafından avlandı Los Angeles, çift, el ele, Atlantik’teki ünlü dergileri memnun edecek. Christina, Justin Timberlake kadar iyi dans eden çok çekici küçük bir Fransız buldu.

Hollywood’un sevdiği gibi gerçek bir peri masalı! Aylar geçer ve Matt hala güzel R’n’B sanatçısına aşıktır. Halihazırda küçük bir Violet’in annesi olan Christina, 26 Şubat 2010’da şarkıcı The Dream ile olan birliği, 2011’den beri boşandıevlendikten bir yıl sonra.

Matt Pokora

Bekar bir anne olarak kaderine üzülmekten çok, kızını büyütürken kariyerine devam etmeyi başardı. Matt Pokora, kendisinden dört yaş büyük olan bu küçük kızı bulaşıcı bir enerjiyle övüyor.

Onunla çok şey öğreniyor, maneviyata açık, gün batımına hayran kalır, yogaya başlar ve bir Zen babanın ruhunu keşfeder! Matt Pokora bana ilham veriyor, daha iyi bir insan ve daha iyi bir anne olmam için beni motive ediyor, Christina’ya son zamanlarda güvendi. Bu iki ışık varlığı arasında simbiyoz mükemmeldir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*