Silahlı saldırılarla karşı karşıya kalan bu Amerikan ilçesi, okullara savaş silahları sağlıyor

Greeley, Pensilvanya - 12 Ekim: AR-15 tüfekleri ve diğer silahlar, 12 Ekim 2019'da Greeley, Pennsylvania'da düzenlenen Rod of Iron Freedom Festivali sırasında atış poligonunda bir masada sergileniyor.  Kahr Arms/Tommy Gun Warehouse ve Rod of Iron Ministries tarafından düzenlenen iki günlük etkinlik, kendisini ikinci bir değişiklik mitingi ve özgürlük, inanç ve aile kutlaması olarak nitelendirdi.  Çok sayıda konuşmacı, satıcı ve sergi Amerika'da silahları ve silah kültürünü kutladı.  Spencer Platt/Getty Images/AFP (Fotoğraf SPENCER PLATT / GETTY IMAGES KUZEY AMERİKA / Getty Images aracılığıyla AFP)

AFP aracılığıyla SPENCER PLATT/Getty Images Greeley, Pensilvanya – 12 Ekim: AR-15 tüfekleri ve diğer silahlar, 12 Ekim 2019’da Greeley, Pennsylvania’da düzenlenen Rod of Iron Freedom Festivali sırasında atış poligonunda bir masada sergileniyor. Kahr Arms/Tommy Gun Warehouse ve Rod of Iron Ministries tarafından düzenlenen iki günlük etkinlik, kendisini ikinci bir değişiklik mitingi ve özgürlük, inanç ve aile kutlaması olarak nitelendirdi. Çok sayıda konuşmacı, satıcı ve sergi Amerika’da silahları ve silah kültürünü kutladı. Spencer Platt/Getty Images/AFP (Fotoğraf SPENCER PLATT / GETTY IMAGES KUZEY AMERİKA / Getty Images aracılığıyla AFP)

AFP aracılığıyla SPENCER PLATT/Getty Images

(Ekim 2019’da Pennsylvania’da SPENCER PLATT / GETTY IMAGES NORTH AMERICA AFP tarafından çekilen AR-15 tüfeklerinin açıklayıcı fotoğrafı)

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ – Büyük kötülükler, büyük araçlar? Amerika Birleşik Devletleri’nde, Madison County, kuzey Carolina okul çekimleri karşısında ağır topçuları kelimenin tam anlamıyla ortaya çıkarmaya karar verdi düzenli olarak ülkenin yasını tutan. İlçe okul sistemi, AR-15 tüfeklerini altı okulunun her birinde acil durum kasalarına yerleştirmeye karar verdi. Bu, aşağıdaki güçlendirilmiş güvenlik planının bir parçası olarak Uvalde’nin trajik çekimi24 Mayıs’ta 21 kişiyi öldüren Teksas’ta.

“Bütün ilçe okullarımıza AR-15 tüfek ve kasa takabildik.Şerif Buddy Harwood gazeteye söyledi. Asheville Citizen-Times. Ayrıca ihlal araçlarımız var [comme des pieds-de-biche, NDLR] Bu kasalara girmek için. Bu kasalarda cephaneli fazladan şarjörlerimiz var. »

İhlal araçları, polisin barikatlı kapıları kırmak itfaiyenin gelmesini beklemek zorunda kalmadan.

“AR-15 almak için arabaya koşmak zorunda kalmak istemiyorum”

Buddy Harwood istediğini söyledi. “Milletvekillerinin hazır olduğundan emin olun” bir okul saldırısı durumunda. kurulduğundan beri özellikle mevcut bir sorun Uvalde polisi yeterince reaktif olmamıştı öldürmeyi önlemek için.

“AR-15 almak için arabaya koşmak istemiyorum çünkü bu bir zaman kaybı. Umarım buna asla ihtiyacımız olmaz ama adamlarımın olabildiğince hazırlıklı olmasını istiyorum.”ekledi.

Yarı otomatik silahların eklenmesi, Madison County okullarının gelişmiş güvenlik önlemlerinin sadece bir parçası. Bunların arasında her binaya bir panik butonu sisteminin eklenmesi ve bir okul bölgesi güvenlik irtibat görevlisinin kurulması yer alıyor.

Cevap ” berbat » silahlı şiddet karşısında

Ancak, bu aşırı önlem oybirliği olmaktan uzaktır. Silahlı Şiddeti Önlemek için Giffords Hukuk Merkezi’nde kıdemli danışman ve yerel politika direktörü Allison Anderman’a göre, bu yanıt “silahlı şiddetin benzersiz salgını” ülkenin ” berbat “. “Silahın çok olduğu yerde, silah şiddeti de artar”haklı çıkardı Bugün Amerika.

Silahları kampüsten uzak tutma kampanyasının kurucu ortağı ve yönetici direktörü Andy Pelosi için aynı şey. Bir yandan bu girişimin bir saldırı durumunda gerçekten bir şeyi değiştireceğini düşünmezken, diğer yandan yetkisiz kişilerin kasalara erişiminden endişe ediyor.

Ona göre çözüm, her şeyden önce silah kontrolünde yatıyor. ” Askeri tarz taarruz silahlarını ve yüksek kapasiteli şarjörleri yasaklamalıyız. Bu tartışmanın bir parçası şu olmalı: “Bu eylemleri yapan gençler silahlarını nereden alıyorlar? , cevap veriyor mu Bugün Amerika.

The HuffPost’a da bakın: ‘Daha fazlasını yapmalısın’: Joe Biden, vurulan kurbanın babası tarafından kesildi

Üçüncü şahıslardan gelen içerikle ilişkili tanımlama bilgilerini reddettiğinizden bu içeriği görüntüleyemezsiniz. Bu içeriği görüntülemek isterseniz, seçimlerini değiştir.

Ayrıca okuyun

Amerika Birleşik Devletleri: komplocu Alex Jones bir cinayeti inkar ettiği için mahkum edildi

24 yaşındaki Amerikalı rapçi JayDaYoungan vurularak öldürüldü

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*