OM’de Igor Tudor ve Mattéo Guendouzi arasında yeni gerginlikler

Olimpik de Marsilya teknik direktörü Igor Tudor, yoğun bir hazırlığın ortasında, oyuncularıyla arayı ikiye katladı. En son? Gazete bilgisine göre orta saha oyuncusu Mattéo Guendouzi Takım.

Kesin olarak, Igor Tudor’un bir rüya ile başlayan bir hayali yok.Olimpiyat Marsilya. Marsilya yönetimi tarafından Jorge Sampaoli sonrasının garanti altına alınması için seçilen kişi henüz oy birliği içinde değil. Ne taraftarlarla, ne de grubuyla. Ve açıkçası, selefinin yöntemlerine şiddetle karşı çıkan yöntemleri can sıkıcı olabilir. Ya da en azından sinirlendirin.

Sonunda, OM, hayal kırıklığı yaratan sonuçlar ve diğer performansların yanı sıra iç öfke sahneleriyle işaretlenmiş, hassas ama her şeyden önce gergin bir hazırlığa sahipti. Bildiğimiz gibi, Hırvat orta saha oyuncusu Gerson ve sol bek Jordan Amavi ile gruptan çıkarıldığından beri düştü.

Ve hepsi bu değil. Gazete Takım Şimdi bize, Hellas Verona’nın eski teknik direktörünün, geçen Pazar günü Phocaeans ile AC Milan (0-2) arasındaki hazırlık maçının devre arasında orta saha oyuncusu Mattéo Guendouzi ile karıştırıldığını söylüyor. Gazete, nedenini belirtmeden, 23 yaşındaki Fransız milli oyuncunun antrenörü ile zorlu bir alışverişin ardından hemen duş aldığını ve eşyalarını topladığını açıklıyor.

Bu nedenle Tudor, yöneticilerini üzmek ve kızdırmak anlamına gelse bile, bölgesini işaretlemeye karar verdi. Gerilim ortamında, Marsilya başkanı Pablo Longoria koçunun arkasında duruyor, genel bir yatıştırma ortamını savunsa bile. Söylentilerin aksine, İspanyol, apseyi patlatmak ve baskıyı hafifletmek için grubu ve koçunu kendi başına çağırmaya karar verirdi.

geri dönmek için GuenduziSampaoli oyuncusu olan Tudor, geçen Pazarki davranışları Longoria’yı rahatsız etmiş olabilecek eski Gunner’a Pazar akşamı Reims’e karşı Ligue 1’in 1. günü için yedek kulübesine yerleştirerek bir mesaj göndermek isterdi (8 :45). Ancak Pape Gueye’nin yokluğu (askıya alındı) ve Jordan Veretout’un geç imzalanması (onaylandı ancak ritimden yoksun) ile eski savunma oyuncusu kararını gözden geçirecekti.

Futbolu en iyi listeler şeklinde tartıştığımız 90 dakikalık gösteri Top 90’ı dinleyin! Sıralamalar, birleşik XI, Frankenplayer, sonunda nihai listeyi oluşturmak için her bölüm için görüşlerimiz. ile bu üçüncü bölümde Davy Pırlanta, Quentin Gesp ve Alexis Amsellem2010’ların Top ve Flop 3 of OM işe alımlarını oluşturacağız! Podcast’e abone olmak için buraya tıklayın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*