Netflix’te Sex Education: 4. sezon dört önemli aktrisini kaybetti

“Sex Education”ın bir sonraki sezonu, sembolik aktrislerinden 4’ü olmadan olacak! Netflix’in amiral gemisi dizisi gerçekten de tanıdık yüzleri kaybediyor, gelecek yeni sezonu sallamaya yetecek kadar…

Uyarı, spoiler! Aşağıdaki makale “Seks Eğitimi” ile ilgili önemli bilgileri ortaya koymaktadır.

Sex Education’ın 4. sezonunda Ola, Lily, Miss Sands veya Olivia yok! Nitekim Deadline tarafından bildirildiği üzere, ilgili yorumcuları – Patricia Allison, Tanya Reynolds, Rakhee Thakrar ve Simone Ashley – maceralarına bu ikincil karakterler olmadan devam edecek ancak dizinin simgesi haline gelen diziden ayrılıyor.

Bazıları sadece diğer fırsatları takip etmek isterken, diğerleri nedenlerini söyleyemedi, ancak hepsi yeni, eşit derecede önemli karakterlere yer veren diziyi övdü.

Sex Education, Eylül 2021’de 4. sezonu için resmen yeşil ışık yaktı. Ne zaman yayınlanacağı, hatta tura çıkacağı henüz bilinmiyor. Bu arada ilk 3 sezonu Netflix’te bulabilirsiniz.

Patricia Allison Ola Nyman


netflix

Ola, dizinin 4. bölümünde yer aldı. Cinsel eğitim ve Otis (Asa Butterfield) ile çabucak arkadaş oldu ve sonunda ancak 2. Sezonda ayrılacaktı.Tanya Reynolds) kiminle karmaşık bir ilişki başlatacak.
Aile tarafında, orada da kolay değil. Jean Milburn’ün (Gillian Anderson) arkadaşı Jakob’un (Mikael Persbrandt) kızı, babasının Otis’in annesinden bir bebeği olacağı gerçeğine uyum sağlamakta zorlandı ve bunun nedeni kendi annesi, sonunda onunla uzlaşmış olsa da.
onun tercümanı Patricia Allison Capital EXTRA radyosunda kendini başka projelere adamak istediğini duyurdu: “Sex Education’da olmayı çok seviyordum ve Ola’yı oynamayı çok seviyordum ama ne yazık ki bu sezon takıma katılamayacağım. 4. Size bunu söylediğim için gerçekten üzgünüm ama ben sadece başka şeyler yapacağım. Diğer fırsatlar kendilerini gösterdi.”

Tanya Reynolds, Lily Iglehart


netflix

Lily Iglehart ve başrollerini oynamayı bile sevdiği erotik uzaylı çizgi romanları çok özlenecek. Sık sık uzay, gezegenler ve uzaylılardan oluşan fantezi dünyalarında kaybolan aptal genç kız, zamanının çoğunu şovda kendi cinsel eğitimini sürdürerek geçirdi, asla kendini açıkça ifade etmekten çekinmedi. – ve okuldaki bazı erkeklerle aktif olarak ilişki kurmaya çalışmak. Gözlerini Otis’e diktikten sonra, sonunda tutkulu ama karmaşık bir aşk yaşadığı Ola’ya aşık oldu.
“Bu sadece bu serilerin doğal ilerlemesi” dedi. Tanya Reynolds Geçen ay bir röportajda English Radio Times’a. “Bu kadar büyük oyuncu kadrosuna ve bu kadar çok karaktere sahip olduğunuzda, yenilerine yer açmak için birkaç eski karakteri bırakmanız gerektiğini düşünüyorum, ki bu kesinlikle iyi bir şey, böyle olması gerekiyor.”

Rakhee Thakrar (Emily Sands)


netflix

Bayan Sands artık Moordale’de öğretmenlik yapmayacak! Sevecen öğretmen, İngilizce öğretmeni, kovulmak üzereyken bile savunmaktan asla çekinmediği Maeve’nin (Emma Mackey) potansiyelini ve yeteneğini fark edenlerden biriydi -belki de tek kişiydi.
Colin’in (Jim Howick) serideki ortağı, aynı zamanda Mr. Hendricks olarak da bilinirler, ikisi de 3. sezonda Fransa’daki bir savaş anıtı müzesine artık efsanevi bir okul gezisinde öğrencilerine eşlik eder.
Bazıları bu yılın başlarında ayrılacaklarını duyururken, sıra Rakhee ThakrarDizinin orijinal kadrosunda yer alan , diziye veda etmek için… Anlatamadığı nedenlerden dolayı! Daily Star Sunday ile yaptığı röportajda şunları söyledi: “Ben yeni sezonun bir parçası değilim. Gerçekten nedenini söyleyemem. Ama gösteriden çok gurur duyuyorum ve bu kadar önemli bir şeyin parçası olduğum için minnettarım. Cinsel eğitimde yanlış bir şey yok.”

Simone Ashley Olivia Hanan olarak


netflix

Ruby (Mimi Keene) ve Anwar (Chaneil Kular) böylece en iyi arkadaşlarını kaybederler… Dizideki rolü çok ikincil olmasına rağmen, Olivia Hanan yine de fark edilmiştir. Dokunulmazlar’ın bir üyesidir, ancak hepsinden öte, Otis’in seks terapisi işindeki ilk resmi müşterisidir.
Birkaç ay önce, Simone Ashley aslında diziden ayrıldığını duyurmuş, daha sonra zaten kült olan Shonda Rhimes dizisi The Chronicle of the Bridgertons’da artık ikonik olan Kate Sharma rolüne ayrıcalık tanımıştı.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*