Hélène Mannarino: Cyril Hanouna’nın canlı yayında arkadaşının adını açıkladığı bu utanç verici an

2018’de Hélène Mannarino talihsiz bir an yaşadı. Cyril Hanouna daha sonra doğrudan arkadaşının adını açıkladı. Anlatı.

Bu, Hélène Mannarino’ya damgasını vuran bir bölümdür.. Sözlerinin şiddeti ve özel hayatının ifşası onu kayıtsız bırakmaktan uzaktır. Hikaye Aralık 2018’e kadar uzanıyor. Cyril Hanouna o zamanlar bir dizi şirketin başındaydı. Televizyonuma dokunma. Günün tartışması Hélène Mannarino’nun becerilerine odaklandı. Daha doğrusu, Matthieu Delormeau’ya göre yetkinlik eksikliğinden. Ancak köşe yazarı, programın sunucusunun kim olduğunu bile bilmediği için bu program üzerinde gerçekten çalışmamıştı. büyük sınav – 8 Ağustos Cumartesi günü TF1’de yayınlayın. “Artık moda oldu. Bir kız üç saniyeliğine güzeldir, hayatında hiçbir şey yapmamıştır, güzeldir, yani yeteneklidir. Yani Iris Mittenaere, havayı güzelleştiren Tatiana Silva… Kim olduğunu bilmiyorum, ben, diğerleri arasında bir vazo olmalı, bilmiyorum!” diye şiddetle ısrar etti.

Cyril Hanouna’nın neşesine neden olan sözler. Ve haklı olarak, köşe yazarının sahip olmadığı bilgilere sahipti: “C8’in patronlarından birinin arkadaşıdır.“, Matthieu Delormeau’yu utandırmak için gitmesine izin verdi – bu arada, harika çalıştı. O sırada, TF1 gazetecisi gerçekten de Vincent Pujol ile bir ilişki içindeydi. Hélène Mannarino, bir arkadaşı aracılığıyla, trende filmden dönerken bu olaydan haberdar oldu. Ne bir, ne iki, ilk içgüdüsü babasını aramaktı. “Canlı görmüş ve yıkılmıştı“, dergi ile ana ilgili tarafı hatırladı QG 2021’de. Olaylardan üç yıl sonra, Hélène Mannarino hâlâ sindirmek için çok uğraştı hem Matthieu Delormeau’nun şiddeti hem de Cyril Hanouna’nın özel hayatını alenen sergilemesi.

Hélène Mannarino’yu özellikle “rahatsız eden” şey

İlk endişem, insanların yayında ‘C8’deki adamla ilişkisi var’ demesi değil, ‘Ailem, kahretsin… Kardeşlerim, teyzelerim, amcalarım..’ Bunu ne zaman söylemeyi göze alabilir?, hayatında hiç bir şey yapmamış olan? Az önce ‘a, onu tanımıyorum’ deseydi ama orada şiddetliydi“, 32 yaşındaki gazeteciye ağıt yaktı. Ve özel hayatından bahsettiğini bilseydi “bir riskti“Mesleği nedeniyle, Hélène Mannarino tam bu anda bunun hakkında konuşmanın amacını anlamıyor.”Beni rahatsız eden şey, aslında hiçbir şey getirmemesiydi.. Bedava“, pişman oldu. Ve daha fazla teklif vermek için: “Yayında olmanın, televizyona çıkmanın ne anlama gelebileceğini anladım. Bu şekilde yok edilebilirsin, sebepsiz yere“. Özellikle Cyril Hanouna’nın grubuyla.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*