Beşinci. 6 Ağustos 2022 Cumartesi günü Deauville’de Yerel Yetkililer Ödülü. – Angers Info

6 Ağustos 2022 Cumartesi günü Deauville’de Yerel Yetkililer Ödülü.

Deauville Yönü bu Cumartesi 6 Ağustos 2022, günün Tiercé-Quarté-Quinté Plus’ı için. Bu etkinlikte, Yerel Yönetimler Ödülü koşuculara karşı yarışmak zorunda kalacak. Yarış 1900 metrede yapılacak ve 50.000 € ile donatılacak.

Bu durumda Salduro (3) bizi ilgilendiren düzeyde ikna edici bir başarıyı sürdürüyor. Bu açık zafer ona 8 kiloluk bir ceza kazandırdı. Görevi doğal olarak daha karmaşık hale gelir. Ancak tecrübesiz olduğundan, yeni gelişmelere karşı bağışık değildir. Ve bu nedenle belirli bir güvensizliği hak ediyor. Nepal (4) Cumartesi günü geri dönüş yapıyor. Kış mevsiminde kısırlaştırıldı, yılın iki yarışında sağduyulu davrandı. O zamandan beri ona bir mola verildi. O, bu seviyede ve bu Deauville lifinde zaten başarılı olmuş bir at. Bu argümanlar ona bariz taraftarlar kazandıracak. Cesaret verici bir geri dönüş yarışından sonra, Bazoques (8) sadece kısmen ilerleme kaydetti. Belki de o gün yeniden temasa geçmesinin sonuçlarını suçladı. Bu yıl sadece iki kez koştuğu için, bu Deauville toplantısına imrenilecek bir tazelikle yaklaşıyor.

Geny’nin sırları

Didier Prod’homme: Khochenko (1) bu etkinliğin başlangıcında kendini iyi durumda sunacak. Bu seviyede tanıtım gerektirmeyen bir at. Özellikle lifi sever. Net bir yarışın sonunda, burada iyi bir davranış olmasını umuyorum.

Jerome Reynier: Sonunda Padron’u (2), birkaç gün sonra yapılacak Grand Handicap de Deauville’in 2. turunda sahaya çıkarmak yerine burada koşması için destekledik. Mevcut hava ile çim iyi olduğu için, bu yumuşak izlerin takipçisini fiber üzerinde hizalamayı tercih ediyorum. Bu, hava güneşliyken oldukça derin oluyor.

Damien de Watrigant: Baykal (5): Son zaferinden sonra iki kilo ceza aldı, bu nedenle artan ağırlıkla bir handikaya geri döndü. Manevra alanı daha az ama bana çok iyi durumda görünüyor. Birkaç gün önce Deauville’e geldi ve her şey yolunda gidiyor. Umarım iyi koştuğunu görürüm.

Stephane Wattel: Büyüleyici Prensim (6): Tüm alışverişini yapan şık bir at. Şimdi, manevra alanı büyük değil ve yarışın iyi gitmesi önemli. Ek olarak, herhangi bir bekle-ve-gör gibi, son aşamada bir eliniz serbest olmalıdır. Formunun mükemmel olduğunu ve “Yaz PSF”sinin onu rahatsız etmemesi gerektiğini bilin.

Mauricio Delcher-Sanchez: Ödül Sahibi (7): Artık eski değerine sahip değil, ancak forma dönüşünü yeni gösterdi. Ağırlık ölçeğinde indirdim, bu fırsatı bu seviyede tekrar denemek için kullanıyorum. Sabahları bana her zaman iyi görünüyor ve umarım iyi davrandığını görürüm. Bu çıktı geri kalanı için bana rehberlik edecek.

Maksim Cesandri: Kaptan de Cerisy (9): Son zaferinden bu yana, özellikle ParisLongchamp’taki altıncı sırasında, penaltıya rağmen kendini iyi savundu. Deauville’e taşınıyoruz çünkü at şu anda çok iyi durumda ve sevdiği Psf’ye bağlılık doğru zamanda geliyor. İyi bir performans bekliyorum.

Bayan Anastasia Wattel: Süper Süper Sonic (10) klasmanında ve iyi durumda. Elyafı sever. Ve bu yarış açıkça onun programında bir hedef taahhüt.

Eric Libaud: Güzel Aspen (11): Artık bu seviyede rekabet gücünü kanıtlamak zorunda değil. Son zamanlarda, başarı için çok az şey aldı ve umarım yakında kendini empoze edebilecektir. PSF, yaz aylarında farklı olsa bile onu rahatsız etmeyecek.

Christopher Escuder: By The Way (12) benim yönetimim altındaki ilk sürümü için iyi gidiyor. Özellikle de o gün giyilen parça ona pek yakışmadığı için. İyi durumda olacak ve günün normal parkurunun keyfini çıkarmalı. Dragonet (13) bu yarışa büyük bir tazelikle yaklaşıyor. Onunla bu yarışı bekledik. İyi durumda görünecektir. Ve özellikle kumda seviyor.

Sascha Smrczek: Ronaldo (14) son haftalarda bu seviyedeki iyi sonuçları sıralıyor. O zamandan beri çok iyi durumda kaldı ve Gérald Mossé ile çok iyi anlaşıyor. Fiber üzerinde çok rahat, burada başarı için meşru bir aday.

Markus zenci: 1 Haziran’ın 5’inde kıl payı zaferle kaybeden Meksika Rüyası (15), kısa süre önce tekrar başarıya döndü. Yukarı doğru revize edilmiş bir değerle beşinci kategoriyi bulur. Yumuşak zemini sever. PSF yağlı veya hatta ağır olsaydı, bu onu rahatsız etmek için yapılmazdı.

Andreas Suborics: Wow (16) Cumartesi günü en iyi koşusunu yapacak. At, Clairefontaine’deki son gezisinden de anlaşılacağı gibi iyi durumda. İkinci testte kendime daha çok güvenirdim. Ancak iyi bir koşuyla ilk 5’e girmek imkansız değil.

hepsini bul beşinci yarışlar ve sayfamızdaki en son ipuçlarımız Facebook Yeni quinté mobil uygulaması şu adreste yayında: Google Oyun mağazası

Kayıt sırasında sunulan 200 Euro’ya kadar PMU ile bu yarışa bahis yapın (pmu.fr’deki koşullara bakın)!

Özet: 10-14-13-1-11-15-6-7 Basın özeti: 1 – 7 – 14 – 10 – 6 – 11 – 2 – 4

Denge: 10-7-11-14-1-8-3-13
Avrupa 1:10-14-6-1-11-13-15-7
Parisli: 10-1-14-7-13-6-11-3
Alsace:5-8-2-10-6-16-3-15
Paris Çim: 10-13-14-6-5-1-4-11
RTL:14-6-1-10-11-7-13-2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*