7 Ağustos 2022 Pazar Quinté için eğitmenlerin görüşleri

Grand Handicap de Deauville için antrenörlerle röportajlar

Yann Barberot: Charles V (1) iyi bir zeminde çok onaylanmış bir at. Fiber üzerinde veya çok yumuşak olmayan bir yolda sunulduğunda özellikle etkilidir. Kariyerinin başında handikaplarda başarılı bir performans sergiledikten sonra, daha lüks etkinlikler için bu kategoriden ayrıldı. 48 değerindeki handikapları bulur. Ve bu ağırlıkta rekabet gücünü kanıtlamak zorundadır.

Olaf Prof. Celestin (2) yetenekleri için yeterince esnek olmayan bir araziye rağmen son zamanlarda bizi çok mutlu etti. Bu taahhüt onun için mantıklı bir devam niteliğindedir. Özellikle de akıl hocasına göre at zirvede olduğu için. Bununla birlikte, çok ılıman hava, lehine çalışmak için yapılmamıştır. Ama at kendini bir kez daha çok iyi savunmaya hazır…

Gavin Hernon: Gökyüzü Gücü (4) şu an beni mutlu ediyor. Son çıkışları, lehine olmayan kurslara rağmen iyidir. Pazar günü, yarışın gidişatının olumlu olacağını umuyorum çünkü bu değerde “büyük” handikaplarda rekabetçi olmaya devam ediyor. İyi bir performans bekliyorum.

Jerome Reynier: Ulusal Hizmet (5) son zamanlarda bitirmek için biraz durdu. Özellikle 2000 metre yetenekleri için biraz uzun olduğu için meşru. Bu yarışa “bindi”. Ve geçen yıl Deauville’in 1600 metrelik düz rotasındaki yeteneğini göstermişti.

Philippe Decouz: Kanca (6) kendini hoş bir şekilde empoze ettiği son çıkışından bu yana en iyi durumda kaldı. 3 kg cezalı, bence hala rekabetçi olabilir ama bu sefer iyi insanlar var. Yine de iyi bir koşuyla ilk beşte bitirebilecek bir konumda olduğuna inanıyorum. Bilin ki düz bir çizgi keşfetmesi beni bundan daha fazla endişelendirmiyor…

Jerome Reynier: kasırga (7) daha karmaşık hale gelen bir programa sahipse, fırsatlar azalır. Bununla birlikte, 43 değerinde, onu buraya hizalamak cezbedicidir. Bununla birlikte, rekabet gücünü bundan böyle kendisine ait olan değerde kanıtlamalıdır.

Christopher Ferland: Dante (8) yeniden girmeye hazırdır. Şimdi, taze koşmayı sevse bile, yine de çok iyi rakiplere karşı ve artan ağırlıkla bir geri dönüş. Bu nedenle iyi bir davranış bekliyorum ama başrolleri oynamanın zor olacağını düşünüyorum.

Nicholas Clement: Artık Biliyoruz (9) Son zamanlarda Chantilly’de şanslı değildi ve bu nedenle son gezisinden daha iyi. O unvan sahibi. Dolayısıyla bu taahhüt, programında mantıklı bir devam niteliğindedir. Pazar günü onu iyi işler yaparken görmeyi umuyorum. Bir yaş büyük olmasına ve geçen yıldan oldukça farklı bir hazırlığa sahip olmasına rağmen. Şu anda geçen yıldan daha az koşmuş olmak.

Nicolas Caullery: Kral Altın (10) neredeyse tüm alışverişini yapan şık bir tay. İyi performanslar üzerinde kalıyor ve antrenmanlarda formundan şüphe duyulmadığı için bu vesileyle macerayı uzatarak deniyorum. Bence bu mesafeyi fazlasıyla aşabilir ve görevinde onu tanıyan Christophe Soumillon ona yardım edecek. Onun çok iyi koştuğunu gördüğüme şaşırmayacağım.

Jerome Reynier: Marakeş Ayı (12) son zamanlarda parlayamadı. Ama belki de çabalarının ve tekrarlanan yolculuklarının yansımalarını yaşadı. O zamandan beri iyileşti. Bu yüzden bu seviyede tekrar denemek eğlenceli..

Jerome Reynier: Dar Toungi (13) sezona yoğun bir başlangıç ​​yaptı. O zamandan beri tazelik verildi. Son çıkışı cesaret verici. Çimlerin üzerinde lifli veya iyi zeminli bir attır. Burada kendine uygun bir yüzey bulacaktır. Böyle bir etkinlikte şans vermek eğlenceli bir handikap değerine sahip. Karmaşık değildir ve düz bir çizgide iyi sonuç vermelidir.

Carmen Bocksai: Rüzgarlar (14) kendini pelotonda tamamen kilitli buldu ve son zamanlarda kendini asla son aşamada ifade edemedi. Yazık çünkü bence bu yarışı kazanabilirdi. Bu “büyük” handikap, bir sonraki mantıklı adımdır ve kendisi çok formda olacaktır. Pürüzsüz ve sorunsuz bir yolculuğun sonunda, bitişte aktif katılımını görmeyi umuyorum.

Jean-Vincent Toux: kiloeko (15) buradaki handikaplara tazelik ve moralle döner. Burada millere geri döndü. Son aylarda daha kısa üretilen O. Ancak iyi bir zeminde adapte olabilmeli. Sonunda onu ilk turda gördüğüm için mutluyum.

Jean-Pierre Gauvin: Mutlu Kaya (16) şimdi programının fırsatlara indirgendiğini görüyor. Bu yüzden burada denemek cazip geliyor. İyi durumda, iyi araziyi takdir ediyor ve günün tadını çıkarmalı. Gerçekten çok katliamı olan bir at.

Kaynak : Geny ırklar

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*